top of page
01 - STRASNICE_OBR_BARVA.jpg

Kdo jsme

Společnost Building Invest EU s.r.o. vznikla 25.7.2017, jako společnost s ručením omezeným ve 100% vlastnictví mateřské firmy Invest & Property Consulting a.s. upsáním 100 ks kmenových listů.


Účel založení společnosti byl od počátku směrován do obchodů v oblasti realit a stavebnictví, ve kterých bylo možné navázat na dlouholeté zkušeností vlastníka společnosti IPC a.s.. V následujících létech byly některé realitní zakázky realizovány – především nákup a prodej nemovitostí z oblasti bydlení. V průběhu roku 2018 byla započatá projekční a přípravní činnost k realizaci vlastních developerských projektů. Tyto kroky byly přetaveny v realitu začátkem roku 2019, kdy byl zakoupen pozemek v Mělníku pro výstavbu pilotní akce – 7 rodinných domů. Následně byly odstartovány další projekty z oblasti bydlení.

Projekty a realizace společnosti Building Invest EU s.r.o. jsou jedním z podstatných investičních pilířů společnosti IPC, která spravuje a zhodnocuje majetek klientů. Oblast developerských projektů je stabilní a lukrativní investiční příležitost. Realizované nemovitosti  zhodnocují vložený kapitál, ale zároveň poskytují investorům dostatečné zajištění a bezpečí.

 

Společnost Building Invest EU zároveň poskytuje své služby pro celou investiční skupinu a další rozvíjející se oblasti investic. Dokážeme realizovat průzkumy, zajišťovat podklady, jednat s úřady a dodavateli, navrhneme, zrealizujeme a dohlídneme vše potřebné, aby všechny oblasti investic společnosti IPC byly kvalitní a efektivní i po stavební stránce. Součástí naší činnosti je i poskytování poradenství v oblasti energetiky, energetické audity a řízení realizace projektů v oblasti obnovitelných zdrojů.

bottom of page