Kdo jsme

Společnost Building Invest EU s.r.o. vznikla 25.7.2017, jako společnost s ručením omezeným ve 100% vlastnictví mateřské firmy Invest & Property Consulting a.s. upsáním 100 ks kmenových listů.

Účel založení společnosti byl od počátku směrován do obchodů v oblasti realit a stavebníctví, ve kterých bylo možné navázat na dlouholeté zkušeností vlastníků společnosti IPC a.s.. V následujících létech byly některé realitní zakázky realizovány – především nákup a prodej nemovitostí z oblasti bydlení.

V průběhu roku 2018 byla započatá projekční a přípravní činnost k realizaci vlastních developerských projektů. Tyto kroky byly přetaveny v realitu začátkem roku 2019, kdy byl zakoupen pozemek v Mělníku pro výstavbu pilotní akce – 7 rodinných domů. Následně byly odstartovány další projekty z oblasti bydlení.

Projekty a realizace společnosti Building Invest EU s.r.o. jsou jedním z podstatných investičních pilířů společnosti IPC, která spravuje a zhodnocuje majetek klientů. Oblast developerských projektů je stabilní a lukrativní investiční příležitost. Realizované nemovitosti zhodnocují vložený kapitál, ale zároveň poskytují investorům dostatečné ručení a jistotu.