Financování

Výstavba

Jistota ve financování a dostatečné zajištění výstavby je to, co je podstatou našeho fungování. Vyplývá to z vlastní majetkové vazby na silného partnera – společnost IPC a.s. Zároveň je to jasný signál směrem ven – k našim klientům a zákazníkům, že celý průběh realizace je bezpečný a neohrozí nás ani je. Již při nákupu pozemků využíváme finančních zdrojů vlastních, ale také z mateřské společnosti IPC a.s..

Tato naše nezávislost má výhodu při sjednávání co nejvýhodnější ceny a také nám to umožňuje rychle reagovat na aktuální nabídky. Následní přípravné práce – projekční a inženýrská činnost jsou financovány z vlastních zdrojů. Při rozběhu realizace není problém doložit 30% vlastních zdrojů – v případě následného bankovního financování, nebo ve vhodných případech volíme i 100% vlastních zdrojů

Pronájem a prodej

Trendem dnešní doby jsou stále více pronájmy. Toto je výrazně silnější trend v zahraničí, ale i u nás již narůstá zájem o pronájmy nejen komerčních nemovitostí, ale i vlastního bydlení.

Naše produkty směrem ke klientům jsou nesměrované tímto směrem. Kromě klasického pronájmu jsme vyvinuli dlouhodobé pronájmy, které umožní získání nemovitosti postupným odkupem spojeným s naspořením financí. Především v době omezeného přístupu k hypotékám je tento produkt atraktivní. Samozřejmostí je pro nás ve vhodných případech zajistit klientovi úvěr na financování a sjednat mu u bankovních institucí nejvýhodnější podmínky.

V oblasti financování výstavby, prodeje, či pronájmu jsou k dispozici naši zkušení obchodníci, realitní služby pro nás výhradně zastupuje realitní společnost QARA s.r.o.